O nás

Historie naší firmy se datuje k roku 1993, kdy jsme začali obchodovat s ojetými automobily, přičemž některé jsme vykoupili bourané, či jinak poškozené. Nechávat všechno opravovat tehdy v řídce rozmístěných autoservisech bylo až příliš nákladné. Snažili jsme se tedy maximum věcí opravovat sami, pomalu a postupně přicházela praxe, zkušenosti, znalosti, které umožnili otevřít konkurenceschopný autoservis, který se naplno rozjel v roce 1997.

Od této doby urazila naše společnost již dlouhou cestu, ať už ve vybavení, tak v sortimentu služeb, které jsme schopni zákazníkům nabízet. Můžeme se opřít o 20. letou historii firmy, která se po celou dobu rozvíjí a zkvalitňuje, nacož věříme, jsme oslovili mnoho našich zákazníků.

Naše společnost ivestovala a neustále investuje nemalé prostředky do vybavení servisu. Chceme jít neustále s pokrokem a držet se spičky v oblasti servisu automobilů. Naše filozofie je nejít cestou nejlevnějších dostupných dílů a partnerů na trhu. Snažíme se o maximální kvalitu naší práce,  na které trváme a proto spolupracujeme jen s kvalitními dodavateli náhradních dílů.