Služby

Autoservis:

Zabýváme se opravami  vozidel všech značek.                                                                                                                                        
Jde jak o pravidelné servisní opravy,  tak o rozsáhlejší a komplikovanějšími opravy vozů.Na většinu značek vlastníme odborné příslušenství, přípravky potřebné pro správné nastavení  vozidel. K dispozici máme rovněž od našeho partnera online technická data pro všechny známé automobily. Provádíme servis klimatizací, počítačovou diagnostiku u vozidel Škoda, Volkswagen, Audi a Seat.

Taktéž diagnostiku ostatních vozidel nejmodernějším diagnostickým
přístrojem od firmy Bosch.
 
Nově máme oprávnění pro servis motorových vozidel s CNG a LPG

Zabýváme se rovněž opravami karoserie, lakování vozidel, včetně vícebarevných laků. U havarovaných vozidel Vám pomůžeme vyřídit vše potřebné s pojišťovnou, pokud máte připojištěné čelní sklo, provedeme Vám jeho výměnu,  aniž by jste museli cokoliv platit a my zařídíme vše potřebné s pojišťovnou.

Pneuservis:

Nabízíme Přezouvání, vyvažování všech osobních, užitkových automobilů. Nákladní vozidla přezouváme do velikosti Avie. Samozřejmostí je lepení defektů, jak u pneumatik bez vnitřní duše, tak s duší v pneumatice.   Měníme ventilky, při vyvažování používáme výhradně kvalitní evropská závaží.

Za přezutí a vyvážení osobního automobilu, plechová kola, do velikosti 18", účtujeme cenu 499 Kč.  Dodáváme nové pneu všech značek a velikostí, disky, a příslušenství.

Diagnostika a čištění benzínových vstřikovačů:

Nově provádíme diagnostiku vstřikovacích jednotek u zážehových motorů a jejich čištění za pomoci ultrazvukové čističky. 

Měníme také filtrační sítka a trysky.               

Repase Veteránů:

Nabízíme kompletní renovaci Vašeho veterána, popř. staršího vozidla. Vyvařování, renovace starých dílů.  Spolupracujeme s partnery v oblasti čalounění, pískování, chromování, apod.

Autodíly:

V oblasti náhradních dílů a doplňků nabízíme široký sortiment, od běžných věcí, jako jsou např. žárovky, oleje, nemrznoucí směsi, přes veškeré ostatní díly, na téměř všechny značky a modely vozidel.  Dodáváme kvalitní díly renomovaných výrobců, především německých, francouzkých, italských a českých značek.

Používáme výhradně kvalitní oleje Mobil 1 a Castrol.

Pojištění:

Pro Vaše vozidlo zařídíme a nabídneme nejvýhodnější povinné ručení, připojištění čelního skla, havarijní pojištění.  Samozřejmě, máte-li bonusy u Vaší stávající pojišťovny,  zůstávají Vám i u nové pojišťovny.

Příprava STK:

Nejenom, že Vaše vozidlo připravíme na technikou kontrolu, ale samotnou technickou kontrolu,  spolu s měřením emisí  zabezpečujeme.